phone number
 
 
 
התקשרו עכשיו
 
073-7841563
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
4.5
4 חוות דעת
 
 
 
 
 
 
הולי אינטרנשיונל בע"מ
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

דשא סינטטי למרפסת

 
יש לכם מרפסת ואתם רוצים גינה? דשא מלאכותי למרפסת הוא התשובה הנכונה!
חייגו עכשיו הולי אינטרנשיונל
073-7841563 ו... תתחילו ליהנות!
 

בשנים האחרונות הפך הדשא הסינטטי להיות פתרון פופולארי ביותר. נעשה בו שימוש בגינות ובחצרות, במרחבים ציבוריים ובמוסדות. גם עבור מרפסות וגגות מציע הדשא מענה מעולה! החיפוי הזה הופך את המרפסת השגרתית והסתמית למקום מיוחד באווירה טבעית ונעימה. הרצפה רכה גם אם נופלים ממתקן או במהלך משחק, הרכות של הרצפה מגנה על הנופל, המשטח עצמו לא דורש תחזוקה רבה ואין עלויות של השקיה. והמראה – ירוק במלוא מובן המילה. אכן, פתרון מעולה שטומן בחובו יתרונות רבים.

 

אילו סוגי דשא סינטטי יש במרפסות?

 
חשוב מאוד לדעת כי דשא סינטטי למרפסת הוא מוצר שמופיע בגרסאות רבות. בחנויות שמתמחות בתחום וכן אצל אנשי המקצוע הרלוונטיים ניתן להכיר סוגים מגוונים של דשא סינטטי אשר שונים זה מזה במאפיינים שלהם. עובי הסיבים ואורכם, צפיפות הרשת, הצבע של הסיבים וכן הלאה. כדי ליהנות מתוצאה מוצלחת ושימושית חשוב מאוד לבחור את הדשא הסינטטי המתאים למרפסת. רק כך ניתן להשיג תוצאה מקסימלית שתשמש היטב.
 

כך מתקינים דשא סינטטי למרפסת

 
 
פונים לחברה המתמחה בתחום שמבצעת את העבודה שלב אחר שלב:

  1. ניקוי המשטח – ניקוי יסודי שיבטיח הידבקות טובה של המשטח.
  2. פרישת הדשא הסינטטי – פרישה מדויקת של ריבועי הדשא על גבי הריצוף.
  3. חיתוך – חיתוך מדויק של הריבועים להתאמה מושלמת לגודל השטח.
  4. הדבקת השוליים – הדבקה באמצעות דבק מיוחד המבטיח יציבות וחוסר תזוזה.
  5. הדבקת החיבורים – הדבקה של מרכז ה"שטיח" להבטחת יציבותו.
  6. התאמת חלקי הדשא – התאמת גובה הריבועים על מנת שישלימו וימשיכו אחד את השני.
  7. הברשת המשטח – ליצירת מרבד נעים שכיף לדרוך עליו (וגם לשבת).
  8. ו...הנאה מושלמת!

כאשר העבודה מתבצעת על ידי אנשי מקצוע מנוסים, היא דורשת מעט מאוד זמן ומאפשרת לכם ליהנות ממשטח דשא לכל דבר ולא משנה באיזו קומה אתם גרים.


 
 
 
דשא סינטטי למרפסת
 
 
 
 

דשאים שונים למרפסות שונות

 
חשוב לתת את הדעת לכך שאי אפשר להשוות בין מרפסת אחת לאחרת. כיוון שבכל מרפסת יש מאפיינים שונים אשר נובעים ממיקום, כיווני אוויר, קירוי והצללה ועוד. אחד הפרמטרים המרכזיים הוא השמש שקופחת מעל למשטח. אם מדובר על מרפסת מקורה או כזו שיש בה צל בחלק מהיום, ניתן לעשות שימוש בדשאים מסוימים. אך אם המרפסת מוצפת שמש ברוב שעות היום זה מורכב יותר. במקרים רבים יומלץ על התקנת צילייה שנועדה להגן על המשטח שהותקן במרפסת. כמו כן יומלץ על בחירת דשא בצבע בהיר יותר שיקלוט פחות את חום השמש.


 

הטיפול בדשא סינטטי במרפסת

 
דשא סינטטי למרפסת נחשב למשטח נוח מאוד גם מבחינת הטיפול שלו. מפעם לפעם יש צורך לנקות אותו ואת זה אפשר לעשות במגוון דרכים. באמצעות שואב אבק, עם מטאטא כביש או מפוח עלים. הניקוי נועד להסיר לכלוך ואבק וכן לחדש את מראה הדשא ולרענן אותו. אכן, הבחירה בדשא סינטטי למרפסת היא בחירה חכמה שמוכיחה את עצמה בבתים רבים.
 
 

הולי אינטרנשיונל לשירותכם

 

חברתנו מייבאת ומשווקת דשא סינטטי איכותי ועמיד. אנו עובדים עם משטחים איכותיים במיוחד המבטיחים לכם, לילדים ולאורחים הנאה מושלמת.בנוסף, באם תעדיפו שלא להתקנין את המשטח לבדכם ולהיעזר באיש מקצוע, נפנה אתכם לאנשי המקצועי האמינים והמומלצים ביותר כיום.

עם דשא מלאכותי למרפסת של הולי אינטרנשיונל תוכלו להרגיש שיש לכם גינה גם אם אתם גרים בקומה האחרונה!

 
 
 
דשא סינטטי למרפסת
 
 
 
 
 
 
לקבלת הצעת מחיר ומידע נוסף חייגו 073-7841563 ונשמח לעמוד לשירותכם!