phone number
 
התקשרו עכשיו
073-7841563
 
 
 
4.5
4 חוות דעת
 
 
הולי אינטרנשיונל בע"מ
 
 
 
 
 
 

האם ידעתם שדשא סינטטי עלול להיות מסוכן לבריאות?

אם תמיד תהיתם למה הדשא של השכן באמת ירוק יותר, יש לנו חדשות מרעישות בשבילכם: סביר מאוד להניח שלא מדובר בגנן מוכשר במיוחד, בהשקעה כספית אדירה או בתחזוקה נמרצת מסביב לשעון. כנראה שמדובר בכוכב הבלתי מעורער של עולם הגינון – הדשא הסינטטי!

האמת היא – זה סינטטי

יותר ויותר אנשים מגלים את יתרונותיו של הדשא הסינטטי (הקרוי גם דשא מלאכותי): חיסכון משמעותי במים, התקנה מהירה ופשוטה, עמידות לאורך זמן, צבע ירוק בשלל גוונים בכל עונות השנה ויתרה מזאת – אין צורך בכיסוח רועש, בהשקיה יומיומית ובדישון מאומץ. פועל יוצא מכך הוא החיסכון הבלתי נדלה בעלויות ההשקיה והגינון. יתרון נוסף: הדגמים החדשים של הדשא הסינטטי, דומים מאוד לדשא טבעי הן מבחינת המרקם והן מבחינת המראה.

בכל עונה, בכל פינה

בזכות יתרונותיו הרבים, ניתן לראות כיום את הדשא הסינטטי ביותר ויותר מקומות, והוא הפך לפתרון איכותי ואסתטי עבור מטרות רבות ומגוונות: גינות נוי בבתים פרטיים, מדשאות בבתי ספר, בגני ילדים, בבתי מלון ובמוסדות, מגרשי ספורט, גני משחקים, איי-תנועה וכיכרות, מרפסות וגגות, שטחים לחיות מחמד ועוד. מכיוון שאין צורך בהשקיה, השימוש בו פופולרי במיוחד ואפילו הכרחי באזורים שבהם כמות המשקעים נמוכה ביותר. במקביל הפך הדשא הסינטטי למוצר בסיסי ונגיש במגוון משתלות, חנויות למוצרי גינון וחנויות "עשה זאת בעצמך" ברחבי הארץ.
 

חכמים בשמש

חשיפה ממושכת לקרינת UV (המגיעה מאור השמש) מזיקה לא רק לבני אדם, כי אם גם לדשא הסינטטי. קרני UVA ו- UVB נמצאות באור השמש כשמזג האוויר נאה, אולם כשמעונן או במהלך תקופת החורף, כמות קרני ה- UVB עולה, מה שגורם להתפוררות מהירה של הדשא ולדהייתו. הדגמים החדשניים ביותר של הדשא הסינטטי מיוצרים מחומר בשם פוליאתילן, ובנויים כך שיהיו עמידים נגד קרינה.

הולי אינטרנשיונל מעמידה את דשאיה למבחנים מחמירים, במהלכם הם נמצאים במשך 3,000 שעות באקלים מלאכותי ומבוקר, המדמה קרינת UVB. לאחר מכן הם מקבלים את אישור ה- UV DEFENDER – אסמכתה לכך שמדובר בדשאים עמידים לקרני UV, ולמעשה העמידים ביותר בשוק הישראלי. עמידות זו מבטיחה שהדשאים ישמרו על מראה ירוק ורענן לאורך זמן, גם לאחר חשיפה יומיומית וממושכת לאור השמש. מכיוון שדשאים סינטטיים מצויים לרוב בשטחים פתוחים (כמו מגרשי כדורגל וגינות), מדובר בקריטריון מהותי וחשוב ביותר. למידע נוסף צפו בסרטון הבא.
 
uv defender
 
 

זהירות: מתכות כבדות

אל תתנו לצבע הירוק והמרשים ולמגע הנעים לבלבל אתכם! דשאים סינטטיים מסוימים עלולים להכיל מגוון חומרים וכימיקלים מסוכנים, וכמו כן מתכות כבדות, כגון: עופרת, כספית, כרום וקדמיום. מתכות כבדות בדשא הן סכנה בריאותית שיש לייחס לה חשיבות רבה. עופרת, למשל, היא מתכת רעילה מאוד, שיכולה להיפלט מהדשא הסינטטי לאוויר, ולחשוף אותנו לאבק מזוהם בעופרת. חשיפה זו עלולה לגרום לבעיות בריאותיות שונות, במיוחד בקרב ילדים ומתבגרים.

עוברים לדשא נטול עופרת

כל הדשאים הסינטטיים בהולי אינטרנשיונל עוברים את הבדיקות המחמירות והנוקשות ביותר במעבדות המובילות בעולם. לאחר הבדיקות מקבלים הדשאים את אישור ה- HEALTH PROTECTOR, לפיו הדשאים בטוחים אקולוגית ואינם מכילים 8 סוגים של מתכות כבדות, לרבות עופרת, ו- 73 חומרים הנחשבים למסוכנים לבני אדם.
 
health protector
 

אמרו כן לתקן!

כשזה מגיע לבריאותכם ולבריאותם של בני משפחתכם, עובדיכם או המבקרים בבית העסק שלכם, אל תסמכו על המזל. דרשו מספק הדשא שלכם מסמכים ותעודות, המאשרים באופן ברור כי המוצר תקין, וכי הוא אינו מכיל מתכות כבדות וכימיקלים מסוכנים מכל סוג שהוא. נציגי הולי אינטרנשיונל דוגלים בשקיפות ובאמינות, ולכן ישמחו להציג בפניכם את כל האישורים הקיימים מטעם מכון התקנים או המעבדות העולמיות. באופן זה, תוכלו לבצע את הרכישה בלב שלם, ולהתחדש בדשא מלאכותי ירקרק ונעים למגע.
דמיינו את עצמכם רובצים על הדשא ביום שטוף שמש בהנאה, בנחת והכי חשוב – ללא כל חשש בריאותי. כעת הדשא שלכם יפה יותר למראה, ידידותי יותר לסביבה ובטוח יותר לשימוש. ושהשכן לא יגיד לכם אחרת!

לרשימת המשווקים המורשים של דשא סינטטי הולי באזור מגוריכם חייגו - 073-7841576