phone number
 
 
 
התקשרו עכשיו
 
073-7841563
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
4.5
4 חוות דעת
 
 
 
 
 
 
הולי אינטרנשיונל בע"מ
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

סוגי דשא סינטטי

 
סוגי דשא סינטטי של חברת הולי מציעים לכם שדרוג מיידי ברמת החיים. צרו קשר עם נציגי החברה, והתקדמו לדשא ירוק עוד היום!
רוצים לעבור לדשא סינטטי אבל לא יודעים איך לבחור את הדגם המתאים? מעוניינים לחסוך בהוצאות, וליהנות מדשא סינטטי ברמה גבוהה? צרו קשר עם נציגי חברת הולי, ותוכלו לקבל את כל המידע הרלוונטי!

סוגים שונים של דשא סינטטי נבדלים ביניהם ברמת הצפיפות והגובה, איכות המגע ותקני איכות הסביבה. על מנת למצוא דשא סינטטי איכותי יש לפנות אל חברות המקפידות על ייצור מוצרים עמידים נגד קרינת UV.

מוצרי דשא סינטטי יכולים להחליף את הדשא הטבעי בפארקים, בגינות פרטיות ובמרפסות, וכך לחסוך הוצאות גבוהות של מים ותחזוקה.
 

סוגי דשא סינטטי של הולי

 
כל סוגי הדשא הסינטטי צריכים לעמוד בתקני איכות הסביבה, ולהיות עשויים מחומרים שאינם רעילים.
בחברת הולי מציעים לכם בחירה מגוונת בין מספר סוגים איכותיים של דשא סינטטי:
 
 
 


מהניסיון של חברת הולי אינטרנשיונל בתעשיית הדשא סינטטי שמנו לב מספר לקויים אצל הצרכן הסופי מהסיבה שאין מספיק ידע והבנה למרכיבים של המפרט הטכני של דשא סינטטי אשר מיוע לשימושי חיפי קרקע, גינון, מתקני משחק, מגרשי ספורט או מגרשי כדורגל.

 

דשא סינטטי איכותי

 
רוצים לרפד את הגינה עם דשא מלאכותי איכותי? לא יודעים כיצד להבחין בין סוגי הדשא השונים?
בדיוק בשביל זה אנחנו כאן – המומחים של הולי אינטרנשיונל עומדים לשירותכם.

דשא סינטטי יכול לשרת את הלקוח לאורך שנים רבות, להשתלב עם אלמנטים אחרים בעיצוב הגינה או המרפסת, ולחסוך בעלויות תחזוקה. יחד עם זאת, לא תמיד קל לזהות דשא סינטטי ברמה גבוהה, ולכן יש צורך בהיכרות עם מספר מאפיינים.
 
דשא סינטטי איכותי
 

כך תזהו דשא סינטטי איכותי

 
הדגמים החדשניים של הדשא הסינטטי דומים במגע ובמראה שלהם לדשא טבעי. הם מיוצרים מחומר בשם פוליאתילן ועמידים נגד קרינת UV.
עמידות זו מבטיחה שהדשא ישמור על מראהו לאורך שנים רבות, גם לאחר חשיפה ממושכת לשמש. בנוסף, ניתן לזהות דשא איכותי על פי הפרמטרים הבאים:

  • צפיפות – מספר התפרים למ"ר יעזור לכם להבין באיזה סוג של דשא סינטטי מדובר. צפיפות גבוהה 15,750 עד 18,900 תפרים למ"ר, אך ניתן לזהות דשא איכותי גם על פי המשקל למטר רבוע שאמור להיות 2.5 ק"ג לפחות, בהתאם לגובה הסיבים.
  • תקני איכות הסביבה – שטיח דשא מלאכותי חייב לעמוד בתקני איכות הסביבה, ולהיות מיוצר מחומרים שאינם רעילים. ניתן לוודא זאת על פי התעודות והמסמכים המלווים את רכישת הדשא, או להתייעץ עם נציגינו בחברת הולי.
  • מדד DTEXמרקם הדשא, רכותו ומשקל הסיבים שלו נמדדים על פי מונח בשם "DTEX".הרמה הסטנדרטית של המדד היא 8,800, כאשר מדד גבוה יצביע על סיבים עמידים יותר וככל שה-DTEX גבוה יותר ערך מרבד הדשא הינו גבוה יותר.
  • מגע – גם אם אין לכם ניסיון בגינון, מגע ראשוני עם המרבד יוכל להבהיר האם מדובר על דשא איכותי. אך תחושה רכה ונעימהשל הדשא היא אינה אינדיקציה לבדיקת האיכות של הדשא.
  • בדיקת איכות הדשא- בדיקת האיכות של הדשא הסינטטי הינה מורכבת ממספרבדיקות בסיסיות אשר ניתן לזהות את חלקם ע"י ספירת תפרים לכל 10 ס"מ,השוואת עובי הסיבים, וכמות הסיבים הנמצאים בכול תפר כולל הערכה של עובי הסיב.


 
בעת רכישה של דשא סינטטי איכותי יש לשים לב לנושא ההתקנה. מתקינים מקצועיים בעלי ניסיון עדיפים על התקנה עצמאית, וכדאי לשים לב שהדשא מקובע באמצעות אביזרים אשר שומרים עליו לאורך זמן.

* להוראות התקנה לדשא סינטטי >>

צרו קשר עם נציגי הולי, ובואו ליהנות מדשא סינטטית איכותית, ומאחריות של חברה בינלאומית!

 

מפרט טכני של דשא סינטטי

 
 
 

מה קובע את הערך ואת העמידות של דשא סינטטי?
החומרים אשר השתמשו בהם ולצורך הייצור בנוסף לכך יש להוסיף את המפרט אשר בו השתמש היצרן כדי ליצר את המשטח עצמו או במילים אחרות, המפרט הטכני.

יש להפעיל שיקול דעת בבחירה של דשא בהתאם לשימוש העתידי

1. DTEX


נתון חשוב לדשא סינטטי הוא ה DTEX , DTEX' הוא יחידת מידה אשר משתמשים בה כדי להגדיר את המשקל של הסיב, המונח הזה בה מתעשיית הטקסטיל כמו הקוטנה, פשטן, צמר או מוצרים מלאכותיים כגון ניילון, מתכת או סיבים מינירלים וככו... הסיבים נמדדיפ ביחידת מידה שקוראים לה LINERAL MASS DENSITY, המשקל של אורך סיב נתון.

ה DTEX הנמדד במשקל הסיב לאורך של 10,000 מטר אשר שוקל 1 ק"ג
אז איך מחליטים את המשקל של הסיבים בדשא סינטטי ? לדוגמה אם ה DTEX הינו 11,000 אז המשקל של הסיבים הוא 1.1 ק"ג ל 10,000 רץ.

ה DTEX בדשא סינטטי נמדד לכל הסיבים אשר נמצאים באותו תפר, המשמעות שאם בואותו תפר יש 8 סיבים אז ה DTEX מתייחס למשקל של כל 8 הסיבים ביחד.

עוד דוגמה: מספר התפרים הוא 10,500 תפרים וגובה הסיב הוא 50 מ"מ. האורך הכולל של סיבי הדשא סינטטי הוא 100 מ"מ, ואורך 10 תפרים הוא מטר. שמים את הסיבים על פלס כדי לשקול את המשקל, אם המשקל הוא גרם אחד, אז 10,000 detex; אם זה 0.8 גרם, זה 8000 דטקס. זה הערך התיאורטי. הערך בפועל יהיה גדול מערך זה, מכיוון שישנו אובדן כיפוף של סיכה מתחת לבד הבסיס של כל התפרים. אז הגוש המחושב לפי השיטה הנ"ל חייב להיות גדול יותר מהדטקס המסומן על ידי היצרן!

 
 
 
נתון חשוב לדשא סינטטי
 
 
 
 
 

2. צפיפות או מספר התפרים למ"ר


מספר התפרים בדשא סינטטי מצוין ביחידות של תפרים למטר מרובע, איך מחשבים את זה, לוחים סרגל שמים אותו על התפרים של הדשא סופרים את מספר התפרים ל 10 ס"מ ואחר כך מכפילים ב 10 כדי לקבל את התוצאה של מספר התפרים למטר רץ, אחר כך מכפילים את התוצאה במספר התפרים האורכיים לרוחב של 1 מטר, ובשביל לדעת כמה תפרים יש ב 1 מטר צריך לדעת מה המרווח בין התפרים, מרווח בין תפרים מתואר במונח GAUGE בד"כ ה GAUGE נמדד באינץ, התמונה כאן מראה דשא עם 22 תפר ל 10 ס"מ התוצאה היא 220 תפרים למטר רץ.

המרחק בין התפרים בדוגמה הינו 3/8INCH ב 3/8 אינש יש 105 קוים של תפרים למטר אחר כך מכפילים את מספר התפרים במטר רץ ב מספר היחידות של התפרים במטר והתוצאה תהיה 23,150 תפרים למטר מרובע

ישנם עוד נתונים שצריכים לעשות כדי לבחור איזה דשא מתאים יותר לשימוש המיועד. לדוגמה שיטת הבחירה של דשא למגרש כדורגל שונה מהשיקולים בבחירת דשא סינטטי לצורכי גינון.


 
 
 
מספר התפרים בדשא סינטטי